کد خبر : 196182
تاریخ انتشار : 2 آذر 1395 22:11
تعداد مشاهدات : 1395

برگزاری ورکشاپ نقاشی اربعین حسینی

ورکشاپ نقاشی اربعین حسینی به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره و با همکاری گروه نقاشی امروز سه شنبه دوم آذر ماه در محل نگارخانه آیه ی دانشگاه سوره برگزار شد.

                                    بسم الله الرحمن الرحیم

                   جرس فریاد می دارد -  

                                                      که بر بندید محمل ها !...

   طلایه داران عرصه نقش و نگار و رنگ و خیال بر پهنه ی سپید بوم و ذهن ایام امروز سه شنبه مورخه ۹۵/۹/۲  در "نگارخانه ی آیه " دانشگاه سوره با قلم ها و اندیشه های خود – خاطراتی تلخ اما جاودان از حرکت کاروان حماسه و شهادت ثبت نمودند.  

به روایت چشم های گریان و بیدار " سوره " سرایان تنی چند از نخبگان عرصه ی هنر نقاشی به همراه استاد فرهیخته آقای خلیلی فرد خیمه ی دلدادگان معارف و ارزش های الهی را برافراشتند و به طرح و نقش صفحات خونرنگ و حزن انگیز اربعین امام و سالار شهیدان کربلا حسین ابن علی – علیه السلام -  و کاروان "زینبیان آزاده در اسارت" پرداختند.      

روایت این حماسه ی شور و رنگ از ساعت ۱۰ صبح آغاز و تا عصر دلگیر قصه ی دلدادگی کاروانیان ادامه یافت.

 تابلو آثار دل کشیده ها – سرانجام – در افق خونرنگ عصر همان روز به فریاد تظلم خواهی ، یافته ها و نشانه های خود را به داوری " دادار" سپردند و در انتظار صبح مشتاقی به امید شفاعت اباعبدالله الحسین – سلام الله علیه- و پیام آور کربلا زینب کبری – سلام الله علیها– نشستند.

این برنامه ی شورانگیز به مدد معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه و همکاری گروه نقاشی و با حضور و همت دانشجویان توانمند هنر نقاشی در قالب ورکشاپ ، طراحی و اجرا گردید.

     

                 

   

  

  

     
   
   
   
     
  

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

   

  

   

   نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :