کد خبر : 197154
تاریخ انتشار : 18 آذر 1395 9:12
تعداد مشاهدات : 732

مراسم نمایش نامه خوانی «چهارشنبه های بارانی»

به مناسبت هفته پژوهش و با همکاری معاونت پژوهش و گروه تئاتر دانشگاه سوره، مراسم نمایشنامه خوانی «چهارشنبه های باران» به نویسندگی پوریا کاکاوند و کارگردانی فرزاد معافی غفاری در محل دانشکده هنر دانشگاه سوره برگزار شد.

به مناسبت هفته پژوهش و با همکاری معاونت پژوهش و گروه تئاتر دانشگاه سوره، مراسم نمایشنامه خوانی «چهارشنبه های باران» به نویسندگی پوریا کاکاوند و کارگردانی فرزاد معافی غفاری در محل دانشکده هنر دانشگاه سوره برگزار شد. نویسنده نمایشنامه پوریا کاکاوند از فارغ التحصیلان فعال ادبیات نمایشی دانشگاه سوره است. گارگردان و یکی از نقش خوانان این اجرا فرزاد معافی از اعضا هیئت علمی گروه تئاتر دانشگاه سوره است. دیگر نقش خوانان عبارتند از: محمود صامت، شیرین کاشفی، محمد مقیسایی. دستیار کارگردان این اثر نیز خانم شیما اسدی است.    

این اجرا توسط  گروه تئاتر مهربانان تولید شده است که از سال ۱۳۷۸ در دانشگاه سوره و خارج از آن به فعالیت تئاتری مشغول است. داستان این نمایشنامه که بر اساس داستان کوتاه «بشردوست» نوشته رومن گاری نوشته شده در زمان جنگ جهانی دوم می گذرد و حکایت چگونگی جابجایی جایگاه و موقعیت انسان هاست و سواستفاده ای که از این تغییر ایجاد می شود.

   


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :