کد خبر : 206196
تاریخ انتشار : 30 فروردین 1396 14:51
تعداد مشاهدات : 1117

مراسم تودیع و معارفه مدیر امور دانشجویی دانشگاه سوره

مراسم تودیع آقای سید امین موسوی مدیر پیشین امور دانشجویی دانشگاه سوره و معارفه آقای مهدی فلاحی امروز چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه ۱۳۹۶ در محل دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه که با حضور قائم مقام دانشگاه، دو تن از معاونین و رئیس دانشکده هنر برگزار شد، آقای مهدی فلاحی رییس اداره انتشارات دانشگاه سوره به سمت مدیر امور دانشجویی منصوب شد.
در آغاز این جلسه دکتر صادقی قائم مقام دانشگاه خلاصه ای از تغییر و تحولات صورت گرفته در معاونت دانشجویی و فرهنگی را بازگو کردند و انتظارات مد نظر از این حوزۀ را در جهت پیشبرد اهداف  دانشگاه بیان داشتند.
ایشان در ادامه  ضمن  تاکید بر ضرورت استفاده بهینه و حداکثری از پرسنل، خاطر نشان کردند که در شرایط اجتماعی فعلی بخش خصوصی نمی تواند سالم و پویا به کار خود ادامه دهد مگر اینکه برنامه ریزی دقیق و آینده نگری در پیش داشته باشد که قسمت عمده ای از این برنامه ریزی مربوط به حوزه نیروی انسانی می باشد.
دکتر صادقی ضمن معرفی آقای فلاحی به عنوان یکی از پتانسیل های این مجموعه خاطر نشان کردند که سازمان با انتخاب ایشان در این سمت فرصتی را در جهت همکاری فردی موثر در امور دانشجویی و علی الخصوص واحد مشاوره دانشگاه فراهم آورده و برای ایشان آرزوی موفقیت و بهروزی نمودند.
در خاتمه دکتر صادقی و آقای محمد نبی خسروی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه  و سایر مدیران اجرایی و ستادی از آقای سید امین موسوی به خاطر زحمات شان در زمان تصدی سرپرستی امور دانشجویی دانشگاه تقدیر و تشکر کردند و ایشان را فردی متعهد، مسئولیت پذیر و دارای فرهنگ صحیح سازمانی خطاب کردند و اظهار امیدواری کرند که آقای فلاحی نیز با همین روحیه کاری درکار خود موفق باشند.
لازم به ذکر است آقای موسوی از مهر سال ۱۳۹۱ تا کنون مسوولیت امور دانشجویی را عهده دار بودند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :