کد خبر : 211913
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1396 13:26
تعداد مشاهدات : 837

کسب لوح افتخار و جایزه ویژه توسط مدرس گروه گرافیک

در بيستمين سه سالانه بين المللي پوستر لاهتي فنلاند 2017 "جايزه ويژه" و لوح افتخار به مهدي مهديان مدرس دانشگاه سوره اهداء شد.


در بيستمين سه سالانه بين المللي پوستر لاهتي فنلاند 2017 "جايزه ويژه" و لوح افتخار به مهدي مهديان از ايران اهداء شد.
به گزارش گالري آنلاين سه سالانه فنلاند يکي از رويدادهاي معروف طراحي است. در اين دوره که حدود ۷۰۰ طراح از سراسر جهان با ۲۱۰۰ اثر شرکت داشتند "جايزه ويژه" و ديپلم افتخار سه سالانه براي طراحي پوستر "شاهنامه خواني رستم و سهراب" به مهدي مهديان اهداء شد.
مهدي مهديان پيش از اين نيز جوايز بين المللي معتبري را کسب کرده است که از آن جمله مي توان به جايزه برتر ايکوگرادا (انجمن مجامع بين المللي طراحي)، دوسالانه بين المللي ورشو، جايزه سه سالانه بين المللي اسلواکي، جايزه دوسالانه بين المللي تايوان، جايزه دوسالانه بين المللي مکزيک و... اشاره کرد.
مهديان دانش آموخته دانشگاه سوره  و از مدرسین گروه گرافیک همین دانشگاه  است و سال ها به عنوان مدير هنري و خلاقيت، مشغول به کار در زمينه هاي مختلف طراحي و ارتباطات است و در دانشگاه هاي تهران، مراکز مختلف آموزشي تدريس مي کند. او داور چندين نمايشگاه و مسابقه طراحي بوده و پروژه هاي زيادي را به سرانجام رسانده است.
او در نمايشگاه هاي بين المللي مختلفي در لهستان، ژاپن، فرانسه، اکراين، چين، ترکيه، مکزيک، ايران، فنلاند، ايتاليا، چک، بلغارستان، آمريکا، تايوان، بلژيک، اسلواکي، بوليوي، روسيه و... حضور داشته و آثارش در بسياري از مجموعه هاي معتبر دنيا ارائه شده است.
مهديان که خود دبير و مدير چندين دوسالانه و رويداد بين المللي بوده، ده ها نمايشگاه ملي و موضوعي را نيز سازماندهي و اجرا کرده است.
سه سالانه بين المللي پوستر فنلاند هر سه سال يک بار در موزه شهر لاهتي برگزار مي شود.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :